Porzucić te 8 produktów dla de-Наворотить na ten weekend

No Comments

Porzucić te 8 produktów dla de-Наворотить na ten weekendWiesz, nie ma sposobu, możemy kiedyś polecić dietę. To dlatego, że ty nie potrzebujesz—nawet jeśli próbujesz de-się kopci, jak tylko w ten weekend. Tak, to naprawdę możliwe, aby zmniejszyć wzdęcia i schudnąć wody do soboty tylko poprzez zmiany swojego menu od poniedziałku do piątku.

“Tymczasowe wzdęcia może być zwolniony w ciągu kilku dni z właściwego nawodnienia i wybór produktów” – mówi Jennifer Christman, D. r. N., korporacyjnych dietetyk w dr Alex. Żadnych herbat Detox, tabletki wody, lub dziwnie trzęsie wymagane.

Oto, co wyciąć z twojej rutyny zasilania, stat.

1. SUROWE WARZYWA

Choć świeżych produktów, jest istotną częścią zdrowej diety, jeśli chcesz uniknąć wzdęcia, upewnij się, że można gotować te warzywa, a nie ma jej surowe, mówi Brooke Alpert, D. p., C. D. N. “-pół szklanki porcja gotowanej marchwi dostarcza takie same posiłki jak jedna filiżanka ropy” – mówi. “Ale gotowane wersja zajmuje mniej miejsca w pracy przewodu pokarmowego, systemu organów odpowiedzialnych za trawienie pokarmu, co prowadzi do mniej niż wodotryski.”

2. PIKANTNE JEDZENIE

Niestety, gorąca uzależnionych sos, ale trzeba zrezygnować z przypraw, w tej chwili. “Pikantne jedzenie pobudza wydzielanie kwasu żołądkowego, który może powodować podrażnienie, gazy i wzdęcia” – mówi Alpert. Inne przestępców to czarny pieprz, gałka muszkatołowa, goździki, Chili, cebulą, czosnkiem, musztardą, sosem bbq, chrzanem, ketchupem, sosem pomidorowym i octem. Spróbuj przyprawy do żywności świeży sok z cytryny lub limonki w ciągu najbliższych kilku dni.

3. Sól

Ograniczyć spożycie sodu na łyżeczkę lub mniej dziennie, zmniejszając w przetworzonej żywności i przypraw solniczka, mówi Rebecca Lewis, w domu p. w HelloFresh. To pomoże ci spadek wagi wody, mówi ona.

Sodu jest często odpowiedzialny za retencji wody i wzdęcia, bo to przynosi wodę do komórek – mówi Lewis. “Dieta powinna zawierać nie więcej niż 2300 miligramów sodu dziennie, co stanowi około łyżeczki” – mówi Lewis.

4. RAFINOWANE WĘGLOWODANYRAFINOWANE WĘGLOWODANY

Jeśli trenujesz do wyścigu lub wysokiej intensywności treningu interwałowego, jak saykl i obóz klas, kilka razy w tygodniu, ograniczyć dzienne spożycie węglowodanów na jedną lub dwie porcje produktów skrobiowych w dzień, mówi Brooke Alpert, D. p. to około jeden kawałek chleba i pół szklanki ryżu, – mówi ona. Możesz też spróbować wymienić jesteś rano płatki owsiane do koktajli i zmniejszenie ilości przetworzonych węglowodanów, takich jak bułki, płatki, chipsy, makarony, jesz.

“Twoje mięśnie zachowują Typ węglowodan o nazwie glikogen jako rezerwowe źródło energii” – mówi Alpert. I każdy gram glikogenu jest przechowywany około trzy grama wody, dzięki czemu można poczuć się czerwony.

Mniej węglowodanów, organizm będzie dostęp do przechowywanych paliwa w cię mięśnie, spalić go, i spuścić nadmiar przechowywanej cieczy, mówi Alpert.

5. BEZ FREONU, PRODUKTY

Produkty, takie jak brokuły, fasola szparagowa, brukselka, kapusta, kalafior, sałata, cebula, i mleko zawierają enzymy, które, naturalnie, produkują gaz. Gdy bakterie w jelitach przetwarzają te produkty, tworzą gaz jako produkt uboczny – mówi Sylwia Melendez-Klinger, p. D. i założyciel hiszpańskiej jedzenia komunikacji. “Jeśli istnieje znaczna ilość gazu, który wpada w pułapkę w przewodzie pokarmowym, może gromadzić się w jelitach i powodować wzdęcia.” Spróbuj zmienić swoją stronę brokuły i brukselki na parze szparagi lub duszona kapusta w tym tygodniu.

6. PRODUKTY ZAWIERAJĄCE CUKIER, ALKOHOLPRODUKTY ZAWIERAJĄCE CUKIER, ALKOHOL

Sprawdź etykiety na twoim kilka batonów proteinowych, gumę do żucia i inne produkty przetworzone, cukier, alkohol. Twój układ pokarmowy nie może wchłonąć substancje słodzące, jak ksylitol, эритрит, sorbitol i мальтит, więc używać ich tylko dodaje się kopci, mówi Alpert.

7. Alkohol

Jeśli twoim celem jest płaski brzuch w piątek, to jest czas, aby wyschnąć. “Alkohol jest podrażnienia przewodu pokarmowego i często prowadzi do wzdęcia” – mówi Monika, D. r. gazowanych baterie i dodać uczucie, mówi. “Bąbelki w napojach gazowanych są fizyczne cząsteczki gazu, które osadzają się w żołądku” – mówi.

8. GUMA

Gdy żujesz gumę, faktycznie zmuszając nadmiaru powietrza do żołądka, mówi Alpert. “Wszystko, co powietrze wpada w pułapkę w twój układ pokarmowy i powoduje, że ciśnienie i wzdęcia.”

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *